Гарантія


Компанія з виробництва та реалізації поліуретанових виробів VIDLTD наскільки впевнена у якості своєї продукції, що дає гарантію на свої вироби 12 місяців без обмеження пробігу.

Хочемо звернути увагу, що дрібні раковини до 2 мм діаметром та глибиною, відливання поліуретану від металу глибиною до 2 мм не впливає на експлатацію та не є гарантійним випадком.

Гарантія та повернення не надаються на вироби, які були зроблені за розмірами та конструктивними рішеннями клієнта, а також мають сліди установки за допомогою ударного інструменту.

При настанні гарантійного випадку нам надсилається будь-яким зручним месенжером фотографія виробу, на якому видно шлюб, і фото нашої бирки від цієї деталі з датою.

Підприємство VIDLTD розуміє, що гарантійний випадок завдає великих незручностей нашим клієнтам. Саме для запобігання подальшому шлюбу ми вимагаємо від клієнтів повернення бракованої деталі (за наш рахунок), для аналізу причин.

Ми зобов'язуємося надіслати вам деталь - якщо вона є на складі. Або за фактом виготовлення – але не більше ніж через 7 робочих днів після отримання скарги. Витрати на пересилку фірма VIDLTD, природно, бере на себе.

Також ми дотримуємося закону України: "Про захист прав споживачів" де покупець має право в чотирнадцятиденний (14 днів) термін обміняти/повернути товар, якщо товар не задовольняє покупця за формою, габаритами, кольором, розмірами або з інших причин не може бути використаний їм за призначенням. У цьому випадку витрати на пересилання бере Наш клієнт.

Найдорожче, що у нас є РЕПУТАЦІЯ торгової марки VID. Саме тому ми намагаємося вирішити всі нестандартні ситуації, пов'язані з нашою діяльністю.

Онлайн курсы IT